+++   Jedna rada: AK MÁTE ISTOTU, BIZNIS IDE LEPŠIE   +++   1   +++   Jedna rada: ČO ĎIEŤA NENAUČÍTE TO MU NENAŠETRÍTE   +++   1   +++   Jedna rada: ŠŤASTNE VYSTÚPIŤ Z AUTA JE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE   +++   1   +++   Zistil som jednu vec: ČÍM VYŠŠIE BÝVATE, TÝM VIAC SUSEDOV MOŽETE VYTOPIŤ   +++   1   +++   Naučil som sa jednu vec: KEĎ CHCETE, ABY NIEČO FUNGOVALO, ŽIVOTNÉ SKÚSENOSTI SÚ NA NEZAPLATENIE   +++   1   +++   Ako matka Vám poviem jedno: VERTE SVOJIM VLASTNÝM INŠTIKTOM   +++   1   +++   Poradíme Vám jedno: AK ĽÚBITE SVOJE DETI, NEDÁVAJTE IM POCIT, ŽE VÁS V STAROBE MUSIA ŽIVIŤ   +++   1   +++   Viem jedno: ŽIVOT NIE JE LEN HRA   +++ 1 +++ Poviem Vám jedno: KEĎ POISŤOVNI PLATÍTE, NECHAJTE STAROSTI NA ŇU +++ 1 +++ Určite viem jedno: JE FAJN, KEĎ VÁS MÁ KTO VYTIAHNUŤ Z KAŠE +++ 1 +++ Jedna rada: NEOPLATÍ SA ŠETRIŤ NA NESPRÁVNYCH MIESTACH +++
ban bytca
Štvrtok, 02 Máj 2013 00:00 Tlačové správy

Skupina Allianz rozšírila svoju spoluprácu s Medzinárodným paralympijským výborom (IPC) o ďalšie štyri roky a po novom bude partnerom aj Atletickej federácie paralympijského hnutia. Globálne partnerstvo skupina Allianz dopĺňa aj podporou 13 národných paralympijských výborov v krajinách, v ktorých má Allianz zastúpenie.

 

Minuloročné paralympijského hry v Londýne jednoznačne pomohly zmeniť pohľad ľudí na paralympijské hnutie a vnímanie postihnutých športovcov. Allianz je rád, že sa môže podieľať na ďalšom prelomení bariér a pomáhať novým úspechom, ktorých základy postavili hry v Londýne v roku 2012," hovorí Werner Zedelius, člen predstavenstva Allianz SE. Pokračovanie úspešného partnerstva Allianz a IPC oceňuje aj Sir Philip Craven, predseda Medzinárodného paralympijského výboru. „Mám veľkú radosť z posledných siedmich rokov, počas ktorých je Allianz oddaným, spoľahlivým a profesionálnym partnerom paralympijského hnutia. Už sa teším na ďalšie štyri roky spolupráce," dopĺňa.

 

Podpora športového nadšenia

Aktuálna štvorročná dohoda pokrýva celý cyklus paralympijských hier, vrátane podpory národných paralympijských výborov na ich ceste na zimné hry v Soči 2014 a letné hry v Rio de Janeiro 2016. Okrem globálnych a lokálnych partnerstiev bude Allianz tiež spolupracovať s IPC Atletickou federáciou, ktorá organizuje všetky atletické športové disciplíny a udalosti v priebehu celej sezóny, vrátane pretekov na invalidných vozíkoch, vrhu guľou, behu, skoku do diaľky a ďalších disciplín.

Allianz sa delí o nadšenie pre paralympijské hnutie nielen so zamestnancami, klientmi a partnermi, ale aj so širokou verejnosťou. Okrem finančnej podpory hnutia vytvára kampane pre paralympijské športy, propaguje úspechy paralympionikov a ich životné príbehy využíva na prevenciu úrazov či výchovu detí zameranú na bezpečnosť cestnej premávky.

 

Dlhodobá spolupráca

Allianz SE je partnerom IPC od roku 2006 a medzinárodným partnerom sa stal po prvýkrát pred dvoma rokmi. Táto rola v sebe zahŕňa ako globálnu, tak aj lokálnu spoluprácu. Počas tejto dlhodobej a obojstranne prínosnej spolupráce Allianz pomohla posilniť povedomie verejnosti o paralympijskom športe a všeobecne výtvárať väčší záujem o toto hnutie.

KONTAKTNÝ E-MAIL

Povinný údaj
Povinný údaj
Tooltip
Povinný údaj